Webcam Gaming Redragon Hitman GW800

5,290 L

  • Rezolucioni 1080P HD – Lente optike të përparuara me fokus fiks dhe funksion të korrigjimit të dritës, kamera në internet do të marrë fokusin fiks të fotos qoftë në mjedise të lehta / të errëta. Ju gjithmonë do të dukeni shkëlqyeshëm dhe natyror në kamera në çdo gjendje ndriçimi.
  • Dy mikrofona MEMS – Audio HD sigurohet gjithashtu nga mikrofoni i integruar dual MEMS, mikrofoni stereo anti-bllokues do të sigurojë që komunikimi juaj të jetë i qartë dhe i qëndrueshëm. Tingulli juaj do të kapet dhe dorëzohet qartë ashtu si biseda ballë për ballë.
  • Fleksibiliteti 360-gradë – Gjeni këndin ose vendin tuaj të duhur për të bërë një thirrje video, konferencë ose prezantim me të tjerët, rrotullimi 360-gradë horizontale me 90-gradë rotacion vertikal ju ofron mundësinë maksimale për të treguar përparësinë tuaj.
  • Lehtë për tu montuar – Me anë të një klipi të rrotullueshëm, ju mund të konfiguroni kamera ueb USB në mënyrë të vendosur në çdo pajisje si laptop, ekran, etj. Mund të vendoset gjithashtu i sigurt në një tryezë për nevoja të tjera të regjistrimit të videos, siç janë duart + loja e shfaqjes streaming dhe kështu me radhë.
  • Plug & Play – Pajisur me një fole 2.0 USB për pajtueshmëri më të gjerë. Mund të përdoret pa probleme në shumicën e sistemeve operative dhe është i pajtueshëm me një gamë të gjerë programesh video (Skype, Obs, Discord, MSN, Twitch, Youtube …)

5,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg