Wacom One 13 Creative Pen Display Graphics Tablet

52,191 L

Wacom One është një ekran krijues me stilolaps i krijuar për krijues dhe mendimtarë vizualë. … personalizoni me lehtësi imazhet ose videot tuaja, duke rritur aftësitë tuaja të redaktimit gjatë procesit. … Dhe në mënyrë të përshtatshme, Wacom One lidhet me kompjuterin tuaj, si dhe me disa tableta dhe telefona Android. … Wacom Cintiq Pro 13.

52,191 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Brand Wacom
Product Category
  • Computing
Picture Resolution Full HD
Screen Type AHVA
Screen Size 13.3″
Screen Resolution 1920 x 1080px
Aspect Ratio 16:9
Touch Screen Yes
Dimensions
Length (mm) 225 mm
Width 357 mm
Height 14.6 mm
Weight 1.0 kg
Ngjyra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg