Wacom Intuos Pro S Graphics Tablet (i Zi)

29,990 L

Vizatuesi Dixhital Wacom Intuos Pro S kombinon aftësitë më të mira të stilolapsit të Wacom me mbështetje intuitive “multi-touch”.

Fitoni saktësi dhe kontroll, shpejtoni rrjedhën tuaj të punës dhe përfitoni nga të gjitha aftësitë e ndjeshme ndaj presionit në softuerin tuaj të preferuar kreativ, falë risive të integruara në Intuos Pro.

Ideal, për nxënës, Mesues dhe profesionistë, që synojnë rritjen e performancës dhe kreativitetit, në projekte të ndryshme.

Mund të konfigurohet për përdorim si të majtë ashtu edhe të djathtë.

Kërkon: USB port, Windows 7 e lart (64bit), Mac OS 10. 12 e lart.

29,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg