Wacom Intuos Pro Graphic Drawing Tablet Large

55,791 L

Për artistët dhe stilistët që duan të punojnë plotësisht ne format dixhital nga fillimi në fund, Wacom Intuos Pro ju lejon të ilustroni, modifikoni ose dizajnoni me një kontroll krijues më natyral se kurrë më parë.

55,791 L

Shto në Shportë
Bli Tani

 

elease your imagination

Premium pen technology
Wacom Pro Pen 2 has been engineered with a focus on achieving excellence, pushing limits, and honing the finest details to offer the unique Wacom experience that our customers love.

 

Built for professionals
Designed with the input of our customers, Wacom Intuos Pro is built from premium materials and has been rigorously tested to meet professionals’ needs.

 

The creatives’ choice
With proven excellence and longevity, Wacom pen tablets have long been recognized by creative professionals as the benchmark in quality.

 

Tailored for your needs
Choose from a variety of pens and different Texture Sheets* to personalize the way you work. Plus, get easy shortcuts with customizable ExpressKeys™, Touch Ring, and pen side switches.

 

 • Size: 430 x 287 x 8 mm / 16.8 x 11.2 x 0.3 in
 • Active Area: 311 x 216 mm / 12.1 x 8.4 in
 • Weight: 1300 g / 2.86 lb
 • Pen Pressure: 8192, both pen tip and eraser
 • Multi Touch: Yes – Touch on/off switch on tablet
 • Tilt: ± 60 levels
 • System requirements: USB port, Windows 7 or later (64bit), Mac OS 10. 12 or later, Bluetooth classic for included wireless connection to PC or Mac
Ngjyra

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg