Video-Projektor Epson EB-X05

50,900 L

 • Ideal për dhomat e mbledhjeve dhe grumbullimeve, projektori Epson EB-X05 është multi-funksional, i mbushur me karakteristika dhe zgjedhja perfekte për të paraqitur imazhe të vërteta në jetë.
 • Prezantimet magjepsëse tani janë të mundshme me ngjyra mahnitëse dhe shkëlqim të bardhë deri në 3,300 lumen për të siguruar imazhe të kristalta.
 • Ekrani bazë intuitiv bashkon të gjitha funksionet e përdorura zakonisht për zgjedhje të lehtë.

50,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: SDBA0073 Kategori: , , ,
 • Ndriçimi i Bardhë dhe i Ngjyrave në 3,300lm
 • Rezolucioni XGA
 • Raport i lartë kontrasti prej 15,000: 1
 • Kalim horizontal
 • 10,000 orë jetëgjatësi e llambës në eko-modalitet

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg