Video Projektor Epson EB-E01

49,900 L

  • Nga shikimi i filmave në ekranin e madh deri tek mbajtja e prezantimeve të biznesit, ky projektor XGA ka një sërë veçorish që i përshtaten nevojave tuaja.
  • Harrojeni dritën e ambientit; me teknologji 3LCD dhe 3,300 lumen është tepër i ndritshëm.
  • I thjeshtë për tu vendosur dhe ka një burim drite llambash që zgjat për një kohë që ofron argëtim deri në 18 vjet.

49,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: SDBA5300 Kategori: , ,
Jetëgjatësia e llambës deri në 12000 orë (modaliteti eko)
Teknologjia 3LCD, 3 P-Si TFT, 0,55 inç
Rezolucioni qendror XGA (1024 x 768)
2.4 kg në peshë
Përmasat: 302 x 237 x 82 mm
15000: 1 Raporti i Kontrastit
Raporti i Hedhjes së Lentes 1,44 – 1,95: 1
Madhësia e Ekranit të Projektimit: 30 “- 350” Diagonale
Zmadhimi: Dixhital, Faktori: 1 – 1.35
± 30 ° Korrigjimi Horizontal i Keystone
Korrigjimi vertikal i gurthemelit ± 30 °
Altoparlant mono i integruar 2W
Lidhjet:

·       HDMI në

·       VGA në

·       Lloji USB B

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg