USB SANDISK SDCZ490-064G-G46 64 GB

1,990 L

SanDisk Ultra Trek™ USB 3.0 Flash Drive 64 GB Robust, shockproof, water, dust and scratch resistant housing
Survives falls from up to five metres high
High-speed USB 3.0 performance of up to 130 MB/s.
Withstands extreme weather conditions from 0°C to 100°C
Includes SanDisk SecureAccess software for encryption and password protection

1,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A01226 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg