USB SANDISK SDCZ48-256G-U46 256 GB 3.0

5,690 L

Fast transfer speeds up to 100MB/s.
Transfer files up to ten times faster than standard USB 2.0 drives.
Capacities up to 256GB.
Protect private files with SanDisk SecureAccess software.
USB 3.0-enabled and USB 2.0-compatible.

5,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A01225 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg