USB Sandisk 64GB Ultra USB 3.0

1,960 L

USB Sandisk 64 GB Ultra USB 3.0

4 here me e shpejte se USB e tjera 2.0

Me shpejtesi deri ne 80 MB/sec

Kapaciteti 64 GB

Ruan skedare sekret me ane te SanDisk SecureAccess

1,960 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Specifikat
Marka SanDisk
Garancia 1 vit
Kapaciteti 64 GB

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg