Ultra Dron X6.0 Ball R/C

4,589 L

Dron i pajisur me një kafaz mbrojtës i cili rrotullohet në të dy muret dhe tavanet.

Gjithashtu është e mundur të pilotosh pa kafaz mbrojtës.

Kjo pajisje pilotohet lehtësisht falë një sistemi kontrolli radio 2.4 GHz dhe një teknologjie të integruar xhiroskopike.

Një funksion i figurës 360 ° është i integruar.

4,589 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121198 Kategori: ,
Bateria: Lio 3.7 V 200M Ah.
Rimbushja e baterisë përmes kabllit USB (jepet).
Frekuenca 2.4 GHz.
Distanca e Drejtimit: 30M
Gjatësia: 10 Cm.
2 Modalitetet Pilotuese. Efektet e dritës

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg