Ultra Dron X30.0 Storm Camera R/C

8,389 L

  • Ultradrone x30.0 Storm është një dron me kamera FPV me sistem Wi-Fi për video dhe foto në kohë reale për tu marrë (funksionon me iOS dhe Android).
  • Ky dron operohet me telekomandën e tij 2.4 GHz.
  • Rezolucioni i kamerës: 300 P.
  • Modaliteti pa kokë: Duke aktivizuar këtë funksion, droni lëviz sikur pjesa e përparme është në një linjë me telekomandën.

8,389 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 119994 Kategori: , ,
Bateria: Li-Poly 3, 7V 500 mAh.
Karikimi përmes kabllit të portës USB (përfshirë).
Frekuenca: 2.4 GHz.
Diapazoni: 50 m.
Efektet e dritës (LED shumëngjyrësh).

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg