Ultra Dron X30.0 EVO R/C

5,389 L

  • Ultra Droni “X30.0 EVO” është një dron argëtues 30 cm, ideal për një përvojë të parë.
  • Efektet e dritës (LED me ngjyra) Mund të kontrollohet me telekomandën e tij 2.4 GHz.
  • Një funksion “360 °” (rrotusjellje / rrotullime) është i integruar në mënyrë që të mund të fitoni edhe më shumë ndjesi.
  • Kontrollohet lehtësisht falë teknologjisë së saj të integruar xhiroskopike (për kontroll të saktë të qëndrueshmërisë dhe shpejtësisë – disa shpejtësi të disponueshme), si dhe 4 kanaleve të tij (për ngasje të hollë: lart / poshtë, përpara / prapa, rrotullimi dhe përkthimi).

5,389 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121196 Kategori: , ,
Fuqia e dronit: Bateri Li-Poly 3.7V 500mAh (jepet)
E rimbushshme përmes kabllos USB (jepet).
Frekuenca: 2.4 GHz.
Diapazoni: 50 m.
Koha e karikimit: 130 min.
Autonomia: 7 min.
Gjatësia: 30 cm.
Efektet e dritës (LED me ngjyra).

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg