Ultra Dron X10.0 Herox New Box R/C

3,790 L

 • Droni ultra X10.0 Hero është i kontrollueshëm falë telekomandës së tij 2, 4GHz.
 • “Figura 360 °” të integruara (rrotusjellje / rrotullime).
 • Bateria: li-poly 3, 7V 180mAh.
 • Karikimi i baterisë përmes kabllos USB (përfshihet).
 • Diapazoni: 20 m.
 • Efektet ndriçuese (dritat me ngjyra)
 • Funksioni pa kokë: lejon stabilizimin e lartësisë së dronit.
 • Funksioni automatik i ngritjes / uljes

3,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120662 Kategori: , ,
Përmasat e produktit 10.5 x 2.5 x 10.5 cm; 260 gramë
Prodhuesi rekomandon moshën 8 vjeç e lart
Kërkohen bateri? po
Përfshihen bateritë? Jo
Përfshihet telekomanda? po

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg