UGREEN WIRLESS CHARGER 15W (WHITE)

3,490 L

*Input: 5V=2A 9V=2A 12V=2A
*Total 0utput: 15W Max
*Qi-enabled wireless charging protocols: 15W/1 0W/7.5W/5W
*Sensing Distance(case on): ≤ 5mm *Charging area: off-centering of≤ 8mm
*LED Indicator Light *USB-C Power Port
*FCC, CE Certified
*Charging cable 1M included

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg