UGREEN USB4 CHARGING CABLE 0.8M 40GBPS

4,550 L

*Input: Type C Male *Output: Type C Male *Funcation: Data transmission+ charging+ Audio&video
*USB 4 Gen3 standard, 40Gbps,backwards compatible with USB4/3.1/3.0/2.0&Thunderbolt 3
*5A faster charging(PD 100W)
*Transmit audio and video simultaneously
*Built-in Active IC, Support [email protected] high resolution or dual screen display [email protected]

4,550 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg