UGREEN USB TYPE C TO HDMI + USB 3.0*3 + PD POWER CONVERTER

4,990 L

*Input: USB-C Male
*Output: 3*USB 3.0 A Female, 1*HDMI,1*USB-C Female
*USB 3.0 standard, speed up to 5Gbps, compatible with USB 2.0/1.1
*HDMI resolution up to [email protected]
*USB-C female for PD Power 100W
*Aluminum case *Procuts size: L115*W35*H12.5mm
*Cable length: 15cm

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg