UGREEN USB TYPE C MULTIFUNCTIONAL ADAPTER (GRAY)

8,190 L

Input: USB Type C
Output: 3*USB 3.0 A Female, 1*HDMI, 1*VGA, 1*RJ45 Gigabit, 1*TF slot, 1*SD slot
USB 3.0 standard, speed up to 5Gbps, compatible with USB 2.0/1.1
HDMI resolution up to 4K*2K/30HZ
VGA resolution up to 1920*1080P/60HZ

8,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg