UGREEN USB-A 3.0 TO TF/SD/CF/MS MULTIFUNCTION CARD READER MULTI-READ

1,690 L

*Input: USB 3.0 A Male
*Output: TF/SD/MS/CF 3.0 Card Slot
*Support memory cards for simultaneous use *256G measured, theoretical support 2TB *Do not support the CF II card
*Aluminum alloy Shell *Memory card transfer speed:≈100MB/S *Plug&Play
*Product Size: L94*W33*H13mm

1,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg