UGREEN USB 3.1 TYPE C MALE TO TYPE C MALE CABLE NICKEL PLATING ALUMINUM SHELL 1.5M (GRAY)

1,590 L

Funcation: Data transmission+ charging+ Audio&video
*USB3.1 standard, 5Gbps(400MB/S)Support Thunderbolt3
*3A faster charging(Support PD60W)Support Thunderbolt3
*Transmit audio and video simultaneously
*Built-in Active IC, Support 4K (3840*2015/60Hz) high resolution
*Tin-plated copper wire
Aluninum alloy case+ PVC Jacket

1,590 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg