UGREEN USB 2.0 TO 3.5MM AUDIO ADAPTER

1,280 L

*Input: USB-A Male
*Output: 3.5mm AUX jack(Mic & Ear);
*Sample rate: 96KHz/24 bit ;192KHz/16bit *SNR>100dB *Frequency response:20Hz-20KHz
* plug&play
*Compatible System: Windows XP/ Vista/ Win7/ Win8/Win 8.1/ Mac OS X 10.4-10.8

1,280 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg