UGREEN TRIPOD SELFIE STICK

2,890 L

*Frequency: 2400- 2483.5MHz *Version: Bluetooth 5.1 *Transfer distance:≤10m *Battery type: 3V CR battery *Battery capacity; 1 20mAh *Battery life: take photos up to 20,000 *50758: 191mm before expansion and 894mm after expansion *50735: 198mm before expansion and 663mm after expansion;

2,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A18117 Kategori: , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg