UGREEN PD FAST CHARGER EU 66W (BLACK)

4,790 L

*Input: 100-240V~50/60Hz 1.8A Max
*USB-C1 Output:5.0V=3.0A 9.0V=3.0A 12.0V=3.0A 15.0V=3.0A 20.0V=3.3A
*USB-C2 Output:5.0V=3.0A 9.0V=3.0A 12.0V=3.0A 15.0V=3.0A 20.0V=3.3A *Total Output:66W Max
*Compatible with: PD3.0 (PD2.0)
QC4.0+ (QC4.0/QC3.0/QC2.0) FCP/SCP
BC1.2–5V1.5A *UL,FCC, CE Certified

4,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg