UGREEN HITUNE T1 TRUE WIRELESS EARBUDS (BLACK)

6,290 L

*Version: Bluetooth 5.0 *ENC noise cancelling
*4 microphones
*6mm graphene drivers *Ipx5 waterproof *Profiles: HSP, HFP, AVRCP, A2DP *Bluetooth Frequency: 2400MHz-2483.5MHz *Bluetooth Range: 10m *Codec: AAC, SBC *Operating Time: 5h music play on a single charge;24h music play with charging case *Charging Case Capacity: 500mAh 3.7V (1.85Wh) *Charging Limited Voltage: 5.25V *Charging Port: USB-C *Fully Charge the Earbuds: 1.5h *Fully Charge the Case: 2h *Charging Case Input: 5V/400mA *Charging Case Output: 5V/100mA *Frequency Response: 20 Hz-20K Hz *Speaker Impedance: 16Ω *Speaker Sensitivity: 97±3dB *Microphone Sensitivity: -38±3dB

6,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg