UGREEN CAR CHARGER 69W MAX (BLACK)

2,890 L

*Input: DC12-24V *USB-C Output1: 5V3A 9V3A 12V3A 15V3A 20V3A 60W Max *USB-C Output2: 5V3A 9V2.22A 12V1.67A 20W Max *USB-A Output: 4.5V5A 5V4.5A 5V3A 9V2A 12V1.5A 22.5W Max
*Dual port output: C1+C2:45W+20W 、C1+A:45W+22.5W、C2+A:5V2.4A+5V2.4A *Total Output: C1+C2+A: 45W+5V2.4A+5V2.4A 69W Max
*Support PD3.0&QC 3.0&PPS *PC Case

2,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg