UGREEN AC650 11AC DUAL-BAND WIRELESS USB ADAPTER

2,150 L

*Input: 1 × USB 2.0 Type A
*LED indicator: 1 × LED indicator
*Wi-Fi: PIFA Antenna *Compatible systems:Windows/macOS(Version below 11)/Linux *Transmission rates: 2.4GHz: 200Mbps; 5GHz: 433Mbps *Operating frequencies: 2.4GHz&5GHz
*Wireless standards: IEEE 802.11 b/g/n, IEEE 802.11 a/ac
*Transmitting power: ≤20dBm
*Encryption mode: WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA/WPA2-PSK, 64/128 WEP *Operating mode:USB adapter/Hotspot *Certifications:FCC, CE, RoHS, REACH, SRRC *Environment requirements: Operating temperature: 0℃-40℃
Storage temperature: -40℃-70℃
Operating humidity: 10%-90%
Storage humidity: 5%-90%

2,150 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg