UGREEN 42.5W CAR CHARGER ALU CASE (DARK BLUE)

2,190 L

*Input: DC12-24V *USB-C Output: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A *USB-A Output: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
*Support PD3.0&QC 3.0 *Any Single Port: 18w Max
*Total Output: 36W *Copper Case

2,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg