UGREEN 2 IN 4 OUT USB 3.0 SHARING SWITCH BOX

3,490 L

Input interface: USB Port x 2 for computer(One computer has access at a time);
Output interface: USB Port x 4 for device;
Support speed up to 5Gbps; Micro usb power port 5V ABS Case Includes two 5ft/1.5m USB cables; Note:Length from computer to HUB can not surpass 2m
Support Windows XP/7/8/10/Vista,MAC OS 8.6 and above;
Plug and Play, no driver required;
Dimensions: 105mm x 53mm x 16mm.

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg