Toner Toshiba e-Studio T-1810E181 24K

6,490 L

e-Studio T-1810E (e zezë)

  • Marka: Xerox
  • Numër faqesh: 24000 (5% mbulim faqe)
  • Lloji : Kompatible

Toner për printer:

Toshiba COPIER E – 181 / 182 / 212 / 242

6,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: ONTA0428 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg