TONER Samsung NT-PS1910XC NINESTAR

3,000 L

NT-PS1910XC

  • Marka: Samsung
  • Numër faqesh: 2,500 (5% mbulim faqe)

Toner për printer:

Samsung ML-1910/1910K/1915/1915K/1916K/2525K/2582K/2525/2525W/2580N/

SCX-4600/4600K/4605K/4610K/4623K/4623F/4623FN/

SF-650/ML-1911/2526/2581N/SCX-4601

3,000 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOSA0022 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg