TONER Samsung NT-P1710U(SCX4100/4216/X215) NINESTAR

3,500 L

NT-P1710U(SCX4100/4216/X215)

  • Marka: Samsung
  • Numër faqesh: 3,000 (5% mbulim faqe)

Toner për printer:

– Samsung ML- 1500/1510/1510b/1520/1710/1710B/1710D/1710P/1740/1750/
1755/SF-560/565P.

– Samsung ML-SCX4016/4100/4116/4116D/4216F.

– Xerox Phaser 3115/3120/3121/3130/3116

– Xerox WorkCentre PE16 Lexmark X215 MFP Ricoh FX16

3,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOSA0004 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg