TONER Samsung NT-CS1660C NINESTAR

2,500 L

NT-CS1660C

  • Marka: Samsung
  • Numër faqesh: 1,500 (5% mbulim faqe)

Toner për printer:

Samsung ML-1660/1665/1660K/1665K/1661K/1670/1675/SCX-3200/3217/3205/3210 Samsung MLT-D1042S

2,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOSA0019 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg