TONER Samsung NT-C1610X(Universal) NINESTAR

3,000 L

NT-C1610X (Universal)

  • Marka: Samsung
  • Numër faqesh: 3,000 (5% mbulim faqe)

Toner për printer:

Samsung ML-16102010 Samsung SCX-4521F4321 Dell laser printer 1100 Samsung ML-2570 ,ML-2571 ,ML-2510 and ML-2015 /xerox 3117

3,000 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOSA0009 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg