TONER RICOH Aficio 1270 e zezë

3,490 L

RICOH Aficio 1270 (e zezë)

  • Marka: Ricoh
  • Numër faqesh: 8000 (5% mbulim faqe)
  • Lloji : Kompatible

Toner për printer:

“RICOH AFICIO 1515,  RICOH AFICIO 1515F,  RICOH AFICIO 1515MF,  RICOH AFICIO 1515PS,  RICOH AFICIO MP161,  RICOH AFICIO MP161L,  RICOH AFICIO MP161LN, RICOH AFICIO MP201SPF,  RICOH AFICIO MP 201,  NASHUATEC DSM 415,  RICOH AFICIO 171,  GESTETNER MP 161L”

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOCO0137 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg