TONER OEM XEROX 123, 128, 133 Workcentre

2,990 L

XEROX 123, 128, 133 workcentre (e zezë)

  • Marka: XEROX
  • Numër faqesh: 3000 (5% mbulim faqe)
  • Lloji : Origjinale

Toner për printer:

“Xerox CopyCentre C123 / C128 , WorkCentre M123 / M128 / Pro123 / Pro 128 laser toner printers  (30,000 page yield) “

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOOEM0026 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg