TONER Lexmark NT-PL601XC(MX410) NINESTAR

6,500 L

NT-PL601XC (MX410)

  • Marka: Lexmark
  • Numër faqesh: 10,000 (5% mbulim faqe)

Toner për printer:

Lexmark MX310dn; MX410de; MX510de; MX511de; MX511dhe; MX511dte; MX610de; MX611de; MX611dhe; MX611dte

6,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOLE0029 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg