TONER HP NT-PH435CUU(CB435A/CB436A/ CE285A/CE278A) NINESTAR

1,590 L

NT-PH435CUU (CB435A/CB436A/ CE285A/CE278A) (e zezë)

  • Marka: Hp
  • Numër faqesh: 2000 (5% mbulim faqe)
  • Lloji: Kompatible

Toner për printer:

“HP LaserJet P1005 / P1006/ HP LaserJet P1505 / P1505n / M1120 / M1522n / M1522nf/HP Laserjet P1606dn / P1566 / P1560 / M1322;Canon i-SENSYS LBP6200D/HP Laserjet P1102w / M1130 / M1136 / M1210 / M1213nf / M1212NF;Canon i-SENSYS LBP6000; CanonLBP-3250”

1,590 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOHP0037-1 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg