Toner HP NT-PH435CUU CE278A Ninenstar 2000fq

1,590 L

NT-PH435CUU
– Marka: HP, Canon
– Kodi OEM: CB435A CB436A, CE285A, CE278A, CRG 125, CRG 312, CRG313, CRG 128
– Numër faqesh: 2.000 (5% mbulim faqe)

Toner për printer:
HP Laserjet P1005,P1006,P1505,P1505N,M1120,M1120 MFP,M1522,1522F,M1522N,M1522NF,M1550,P1102,P1102W,PRO M1130,M1212NF,M1536 MFP,P1560,P1566,P1606;
LaserJet Pro P1102,P1102w,1214nfh,M1132,M1212nf MFP,M1217nfw MFP;
Canon LBP6200D

1,590 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOHP0046 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg