TONER HP NT-CF217A STATIC

3,500 L

NT-CF217A

  • Marka: Hp
  • Numër faqesh: 1,600 (5% mbulim faqe)

Toner për printer:

HP LaserJet Pro M102A/ M102W; MFP M130a/ M130nw/ M130fn/ M130fw; Canon i-SENSYS LBP113w; LBP112; MF112/ MF113w; imageCLASS LBP113w; LBP112/ LBP113w; iC MF112/  MF113w

3,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOHP0281 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg