TONER HP NT-C7553XF NINESTAR

2,990 L

NT-C7553XF (e zezë)

  • Marka: Hp
  • Numër faqesh: 7000 (5% mbulim faqe)
  • Lloji: Kompatible

Toner për printer:

HP LaserJet P2010 / P2014 / P2015 / P2015n / P2015d / P2015dn / P2015dn / P2015x / M2727nf MFP / M2727nfs MFP / Canon LBP3310 / LBP3370

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOHP0037 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg