TONER HP CRT SCB435A UNIV STATIC

1,600 L

CRT SCB435A

  • Marka: Hp
  • Numër faqesh: 2,000 (5% mbulim faqe)

Toner për printer:

HP LaserJet P1005/ P1006/ P1505/ 1505n/ M1120 MFP/ M1120n MFP/ M1522n MFP/ M1522nf MFP; Pro P1102/ P1102w/ 1214nfh/ M1132/ M1212nf MFP/ M1217nfw MFP/ M1218nfs/  P1560/ P1566/ P1606dn/ M1536dnf MFP; Canon imageCLASS MF3010 MFP/ MF4410/ MF4412/ MF4420n/ D520/ D530/ D550/ MF4450/ MF4452/ MF4550d/ MF4570dn/ MF4570dw/ MF4770n/ MF4880dw/ MF4890dw; i-SENSYS LBP-6000/ 6000B/ 6020/ 6020B/ MF-3010/ 3250/ 3010/ 3100/ MF4410/ MF4430/ MF4450/ MF4550d/ MF4570dn/ MF4580dn/ FAX-L150/ FAX-L170/ LBP6200d; LASERSHOT LBP-3050/ 3150/ 3018/ 3108; FAXPHONE L100/ L190/ CB435A/ CB436A / CB285A

1,600 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOHP0336 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg