TONER Brother NT-PB720(TN3330) NINESTAR

3,000 L

NT-PB720

  • Marka: Brother
  • Numër faqesh: 3000 (5% mbulim faqe)

Toner për printer:

Brother HL-5440D/Brother MFC-8250DN/Brother 5470DW/Brother MFC-8950DWT/Brother MFC-8250DN/Brother 5470DWT/ Brother MFC-8950DW/ Brother 5470DWT/ Brother 6180DWT/ Brother 5450DN/ Brother 5450DNT/ Brother MFC-8950DWT/ Brother 5470DW/ Brother MFC-8710DW/ Brother MFC-8910DW/ HL-6180DW/5450DNT/ MFC-8950DW/ MFC-8910DW/ MFC-8910DW/5470DWT/ MFC-8250DN/5450DN/ MFC-8910DW/ MFC-8910DW/ MFC-8950DWT/5450DN/ MFC-8950DW/ MFC-8710DW/5470DW/ Brother 5450DNT.

3,000 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOBR0022 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg