TONER Brother NT-PB450(TN2220/TN2010) NINESTAR

1,600 L

NT-PB450

  • Marka: Brother
  • Numër faqesh: 2.600 (5% mbulim faqe)

Toner për printer:
Brother HL-2130/HL-2132/HL-2240/HL-2240D/HL-2250DN/HL-2270DW/HL-2220/HL-2270DW/HL-2275DW/Brother DCP-7055/DCP-7060/DCP-7065DN/DCP-7060D/Brother MFC-7360/MFC-7460DN/MFC-7860D/MFC-7240/MFC-7360N/MFC-7860DW/Brother

1,600 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOBR0012 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg