TONER BROTHER NT-PB3480 NINESTAR

3,490 L

NT-PB3480 (e zezë)

  • Marka: Brother
  • Numër faqesh: 8000 (5% mbulim faqe)
  • Lloji : Kompatible

Toner për printer:

Brother HL-L5000D / Brother HL-L5100DN/Brother HL-L5200DW/ Brother HL-L5200DWT/ Brother HL-L6200DW /Brother HL-L6200DWT/ Brother HL-L6250DW/ Brother HL-L6300DW/Brother HL-L6400DW/Brother HL-L6400DWT  ;  Brother DCP-L5500DN/Brother DCP-L5600DN/Brother DCP-L5650DN /  Brother MFC-L5700DW/ Brother MFC-L5800DW /Brother MFC-L5850DW/ Brother MFC-L5900DW/Brother MFC-L6700DW / Brother MFC-L6750DW/ Brother MFC-L6800DW/ Brother MFC-L6900DW

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOBR0062 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg