TONER Brother NT-PB2420-B Ninestar

3,190 L

NT-PB2420-B (e zezë)

  • Marka: Brother
  • Numër faqesh: 3000 (5% mbulim faqe)
  • Lloji : Kompatible

Toner për printer:

Brother HL-L2310D/HL-L2350DN/HL-L2370DN/HL-L2375DW;DCP-L2510D/DCP-L2530DW;MFC-L2710DN/MFC-L2730DW/MFC-L2750DW

3,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOBR0171 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg