TONER Brother NT-PB1000(TN1000) NINESTAR

1,400 L

NT-PB1000

  • Marka: Brother
  • Numër faqesh: 1000 (5% mbulim faqe)

Toner për printer:

Brother HL-1110<br/>Brother HL-1110R<br/>Brother HL-1112R<br/>Brother DCP-1510<br/>Brother DCP-1510R<br/>Brother DCP-1512R<br/>Brother MFC-1810<br/>Brother MFC-1810R<br/>Brother MFC-1815<br/>Brother MFC-1815R

1,400 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: TOBR0023 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg