Timon Hori Racing Wheel Apex Wireless PS4

17,990 L

Karakteristikat: Versioni wireless i Racing Wheel Apex – lidhet me valë me PS4 përmes Bluetooth. Bateri e brendshme e rimbushshme, me deri në 15 orë lojë me një karikim të vetëm. Përfshin njësinë e timonit, pedalet e forta të këmbëve, montimin opsional të kapëses dhe kabllon e karikimit USB.

S’ka stok

SKU: 124288 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg