Tastierë Redragon Aryaman K569RGB

8,490 L

Offering the best tactile typing experience, also being ever so slightly quieter, fitting for office or gaming use.

RGB LED adjustable lighting with 6-themed backlights You can also adjust their brightness with FN+“↑”and“↓” Besides, there is a 9-color single backlit mode for this keyboard.

100% ANTI-GHOSTING 104 KEYS.ERGONOMIC, DURABLE AND WATERPROOF DESIGN:

FLEXIBLE REMOVABLE KEYCAPS AND WIDE COMPATIBILITY: With Key Cap Puller. Support computer system including Windows10, Windows 8, Windows 7, Mac OS X, Windows XP, Windows VISTA, etc.

8,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120275 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg