Tastierë Razer Pro Type Wireless Mechanical FRML US (Orange Switch)

19,990 L

A big part of producing top-quality work comes from the quality of your office equipment—so why settle for anything less? Take your productivity to the next level with a wireless keyboard that offers a superior typing experience, engineered for the optimal balance of performance and comfort. This sleek, minimalist keyboard is extremely comfortable to use and has keycaps lined with a fingerprint-resistant, soft-touch coating—for a luxurious, cushioned feel that makes it a joy to type on.

19,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126709 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg