Tastierë Razer Huntsman V2 Opto-Mechanical Linear Red Switch

24,990 L

Razer Linear Optical Switches Gen-2: Improved with sound dampeners for an even quieter typing experience, the smooth, consistent switches are now also more responsive with up to true 8000Hz polling rate for lower input latency
Doubleshot PBT Keycaps: Harder and more durable than regular keycaps, these won’t wear down to a shiny finish and have labels which will never fade thanks to their doubleshot molding process
Multi-function Digital Dial and 4 Media Keys: Configure them to pause, play, skip and tweak everything from brightness to volume—the ultimate convenience for enjoying your entertainment
Unique Stealth Design: As the first ever pudding keycaps to feature blacked-out, legendless tops, they give your keyboard an incredibly sleek and clean feel when its RGB is off—a must-have look for truly minimalist setups
Translucent Sides: Designed to let more light through, the frosted walls on these ABS pudding keycaps bring out the full brilliance of Razer Chroma RGB in every direction
Bottom-Lasered Legends: Unlike regular keycaps which are lasered from the top, this method ensures legends that won’t wear off and shine brighter thanks to a thinner layer between the keycap and light source

24,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128337 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg