Tastierë GEMBIRD Standarte | KB-U-103

690 L

Saktësia në gishtat tuaj!

Shkrimi i heshtur dhe i rehatshëm
Windows 10 i përshtatshëm
Tastierë standarde me madhësi të plotë 104-taste

690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A05932 Kategori: ,
Ngjyra: e zezë
Përmasat 445 x 140 x 24 mm
Pesha: 424 g
Gjatësia e kabllit: 1.5 m

Windows 7/8/10Kërkesat e sistemit

  • Një port USB

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg